KP Kaskada Kamionka - Baszta Zawada

Aktualności

Remis na własne życzenie

• autor: admin, 2011-04-23 19:12

W dzisiejszym meczu KP Kaskada Kamionka tylko zremisowała 2:2 z zespołem Start Wola Mielecka.

Początek spotkania to asekuracyjna gra obu drużyn. Pierwsi zaatakowali goście i w 10 minucie byli bliscy strzelenia bramki. W odpowiedzi chwilę później bramkę dla naszego zespołu mógł strzelić A. Ochab, jednak piłka po uderzeniu głową przeszła nad poprzeczką. W 20 minucie spotkania po wyrzucie z autu obrońcy gości niedokładnie wybili piłkę do której "dopadł" M. Zaborniak i z 16 metrów płaskim precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości.
Goście natychmiast ruszyli do odrabiania strat. Nasi piłkarze się cofnęli i grali z kontry. W samej końcówce spotkania wypracowali sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji bramkowych, jednak w dniu dzisiejszym nasi napastnicy ze skutecznością byli na "bakier".

Druga połowa to ataki zespołu gości. W 60 minucie padło wyrównanie gdzie po wrzutce z rzutu wolnego strzałem głową pokonany został nasz bramkarz. Chwilę potem powinno być 2:1 dla naszego zespołu, jednak P. Chełpa po minięciu bramkarza mało precyzyjnie uderzył piłką i z linii bramkowej wybił zawodnik Startu. Po tym przejęliśmy inicjatywę co dało efekt w 80 minucie. Po dalekim wyrzucie z autu gola samobójczego zdobył obrońca Startu. Gdy wydawało się, że uda się dowieźć zwycięstwo do końca w 85 minucie padła bramka dla gości. Znów stały fragment i bramka strzelona głową. Do końca spotkania pod obydwoma bramkami "pachniało" golem, jednak wynik nie uległ już zmianie.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś, K. Rogowski, R. Zagórski, W. Borek (60 T. Sokołowski), G. Świder, G. Laska (75 A. Szalwa), M. Borek, A. Szela (45M. Górak), P. Chełpa, A. Ochab, M. Zaborniak.