KP Kaskada Kamionka - Zryw Dzikowiec

Aktualności

Ważne zwycięstwo

• autor: admin, 2011-04-02 21:17

W dzisiejszym spotkaniu KP Kaskada pokonała zespół Zrywu Dzikowiec 2:0. Jest to bardzo ważne zwycięstwo przybliżające nas do zespołów z którymi będzie toczona walka o utrzymanie w lidze.

Poczatek spotkania zdecydowanie należał do naszych piłkarzy. W przeciagu 15 minut stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Tylko jedna z nich została wykorzystana. W 15 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Chełpa. Strzałem głową wykończył zespołową akcję. Po chwili "Swiety" po wyłuskaniu piłki od obrońców Zrywu stanął przed szansą strzelenia drugiej bramki. Niestety górą był bramkarz gości. Po tym to goście przystąpili to ataków i prowadzili grę. Jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do połowy.

Druga połowa to próby ataków i strzelenia bramki przez zespół gości. W 60 minucie zawodnicy Kaskady przeprowadzili kapitalną kontrę. Po otrzymaniu dokładnego długiego podania Adam Ochab mocnym płaskim uderzeniem posłał piłkę w pole karne, gdzie "Święty" wślizgiem wpakował ją do bramki.

Od 70 minuty gości grali w "dziesiatkę" po tym jak jeden z zawodników ujrzał drugi żółty kartonik. Jednak utrata zawodnika nie załamała piłkarzy z Dzikowca. Stworzyli sobie kilka sytuacji a w jednej z nich piłka o milimetry minęła słupkek. Nasi zawodnicy również stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak dwubramkowe prowadenie utrzymane zostało do końca spotkania.

KP Kaskada Kamionka wystąpiła w następujacym składzie: W. Banaś, K. Rogowski, T. Sokołowski, W. Borek (45 M. Zaborniak),G. Świder, R. Zagórski, G. Laska (80 M. Górak), P. Chełpa (85 A. Szela), M. Borek, M. Światek, A. Ochab(85 A. Szalwa).