Zryw Dzikowiec - KP Kaskada Kamionka

Aktualności

Wygrana z Płomieniem

• autor: manunited123, 2015-04-14 14:49

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej pokonujemy zespół Płomienia Zagorzyce 3:1. Strzelcami bramek dla naszego zespołu byli Mariusz Borek, Dawid Proczek. Trzecia bramka to gol samobójczy.

Odniesione zwycięstwo nad zespołem z Zagorzyc nie przyszło łatwo. Zespół gości przez całe spotkanie ambitnie walczył i niewiele brakło by wyjechał z co najmniej jednym punktem. W pierwszej połowie nasz zespół więcej utrzymywał się przy piłce jednak nie było z tego klarownych sytuacji. Jedyna składna akcja to ta zamieniona na bramkę. Po dwójkowej akcji Mariusz Borek - Dawid Proczek, ten pierwszy pokonuje bramkarza gości. Druga odsłona to wydawało się dalszy napór naszych zawodników na bramkę Zagorzyc, jednak z czasem do głosu dochodzą goście i strzałem zza pola karnego strzelają bramkę wyrównującą. Dopiero utrata tej bramki podziałała na naszych zawodników. Co chwila było "gorąco" pod bramką Płomienia. W efekcie na prowadzenie wyprowadza nas Dawid Proczek wykorzystując sytuację "sam na sam" z bramkarzem. Parę minut później po dalekim wyrzucie z autu Adama Ochab w pole karne niefortunnie interweniuje golkiper gości i po jego wybyciu piłka wpada do bramki. Po tym były jeszcze był słupek i poprzeczka po strzałach naszych zawodników jednak wynik nie uległ już zmianie.

W kolejnej rundzie spotkań zmierzymy się na wyjeździe z LKSem Łopuchowa. Spotkanie to odbędzie się najbliższą niedzielę (19 kwietnia) od godz. 14:00

KP Kaskada wystąpiła w składzie: Witold Banaś - Mariusz Borek (72' Dominik Ochab), Paweł Chełpa (55' Mateusz Świątek), Hubert Hendzel, Jakub Marek, Łukasz Michalski 55' Rafał Pieja), Adam Ochab, Dawid Proczek (76' Wojciech Kłos), Paweł Rachwał (80' Hieronim Betleja), Krzysztof Rogowski, Ryszard Zagórski