KP Kaskada Kamionka - Płomień Zagorzyce (27.10.2013r.)

Aktualności

Okręgówka nie dla nas

• autor: manunited123, 2014-06-25 21:21

W barażowych pojedynkach z Borowcem Straszęcin przegrywamy w dwumeczu 3:1. Pomimo dobrej postawy naszego zespołu to drużyna z powiatu dębickiego może cieszyć się z awansu do wyższej ligi.

Podsumowując oba spotkania i dzieląc je na połowy to zespół Kaskady był lepszy w trzech odsłonach a zespół Borowca w jednej. Tylko, że dobra gra nie przełożyła się na efekt bramkowy w naszym wykonaniu w odróżnieniu do przeciwników. W pierwszym pojedynku pierwsza odsłona należała do naszego zespołu, gdzie zdobyta została tylko jedna bramka. Druga połowa to przewaga Borowca w której strzelają trzy bramki w tym jedną w ostatniej akcji meczu.

Dzisiejszy pojedynek to przewaga naszej drużyny przez całe spotkanie jednak nie udało się strzelić żadnej bramki pomimo stworzonych okazji bramkowych. Zespół gości nastawił się na obronę korzystnego wyniku z pierwszego spotkania. Pierwsza połowa to dużo walki w środku boiska i kilka akcji z naszej strony. Druga połowa to już zdecydowane ataki zawodników Kaskady jednak nadal bez rezultatu bramkowego. W dzisiejszym spotkaniu swój "zły dzień" mieli sędziowie w porównaniu do poprzedników z niedzieli, którzy byli bezbłędni. W kilku przypadkach ewidentnie się mylili. W okolicach 70 minuty sędzia główny nie odgwizdał ewidentnego rzutu karnego dla naszej ekipy. Do końca spotkania utrzymał się wynik bezbramkowy.

Tak więc na jesień będziemy grać w A klasie. W najbliższym czasie przyjedzie też pora na podsumowanie sezonu 2013/2014 w seniorskich jak i młodzieżowych rozgrywkach.