KP Kaskada Kamionka - Progres Kawęczyn

Aktualności

Wygrana u sąsiadów

• autor: manunited123, 2014-06-02 17:50

Po nerwowym spotkaniu wygrywamy z teamem Borku Wielkiego 5:2. Po tej wygranej mamy już trzy punkty przewagi nad drużyną z Ostrowa. Jednak wszystko może wyjaśnić się już za tydzień kiedy to zmierzymy się właśnie z drużyną LKSu na stadionie w Kamionce.

Od początku spotkania nasza drużyna miała więcej z gry, starała się stwarzać sytuacje podbramkowe z ataku pozycyjnego. Najwięcej jednak zamieszania pod obiema bramkami było po stałych fragmentach gry. Skutecznością w tej połówce wykazali się gospodarze, którzy po 30 minutach prowadzili już 2:0. Pod koniec spotkania bramkę kontaktową strzelił Adam Ochab strzałem z 16 metra.
Po przerwie w przeciągu 15 minut grę naszego zespołu można porównać do ciosu nokautującego. Wtedy to zdobywamy 4 bramki. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy strzelcem jest Wojciech Hendzel. Po tym kilka minut później na prowadzenie wyprowadza nas Adam Ochab, który zdobywa bramkę z rzutu karnego. W 57 minucie spotkania kolejnego gola dla naszej drużyny zdobywa Wojciech Kłos a trzy minuty później ustalając wynik spotkania trzecią bramkę w tym meczu zdobywa Adam Ochab. Po tym było jeszcze kilka wyśmienitych okazji jednak "parcie" na strzelenie indywidualnie kolejnej bramki było większe od dokładnego zagrania do kolegi będącego w jeszcze lepszej pozycji. Gospodarze starali się stworzyć zagrożenie pod naszą bramką. Zespół z Borku Wielkiego z dużym zaangażowaniem zagrał w tym spotkaniu i gdyby w pierwszej połówce był bardzie dokładniejszy mogłoby być różnie.

A za tydzień Derby Gminy Ostrów. Nasza wygrana w tym pojedynku pozwoli nam na uzyskanie już w tym dniu co najmniej drugiego miejsca a tym samym możliwość gry w barażach o ligę okręgową. Remis spowoduje, że o to miejsce będziemy musieli walczyć w ostatnim spotkaniu rundy a porażki to nie bierzemy pod uwagę.