UKS BORKOVIA Borek Wielki KP Kaskada Kamionka

Aktualności

Przegrana z Wielopolem

• autor: manunited123, 2012-10-14 07:49

Po zaciętych kolejnych derbach powiatu na stadionie w Wielopolu przegrywamy 2:1 z zespołem Pogórza.

Na początku spotkania zespół gospodarzy lepiej radził sobie na grząskiej murawie. W 5 minucie po stracie piłki w środku boiska wyprowadzają kontrę i strzelają pierwszą bramkę. Później gra się wyrównała jednak to zespół gospodarzy zdobywa drugiego gola. Było to w 30 minucie.  Z naszej strony byłokilka groźnych ataków jdnak obrona Pogórza skutecznie je "rozbijała".

Druga połowa to defensywna gra gospodarzy. Ponadto gra stawała się coraz bardziej "ostra". Sędzia główny w kilku przypadkach ewidentmnie się pogóbił i "rozdawał" żóte kartki w dziwnych sytuacjach. Z upływem spotkania nasza drużyna stwarzała coraz groźniejsze sytuacje. Bramka dla Kaskady padła w 80 minucie spotkania. Najpierw M. Borek z rzutu wolnego "ostemplował" poprzeczkę, a po chwili otrzymuje dokładne podanie z rogu boiska i mocnym strzałem nie daje już szans bramkarzowi Pogórza. Po tym nadal atakowaliśy jednak już nie udało się zdobyć wyrównujacej bramki.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś, K. Hamala, K. Rogowski, W. Borek. D. Kania (45 P. Świder), K. Wrona, M. Borek, R. Zagórski, P. Chełpa (70 M. Gniewek), A. Ochab, M. Górak (B. Bielański).

Tak więc nasza sytuacja staje się coraz trudniejsza w układzie tabeli. Za tydzień na stadionie w Kamionce spotkamy się z Lechią Sędziszów. Będzie to mecz o tzw. 6 punktów. Zapraszamy na to spotkanie i prosimy o doping dla naszej drużyny. W taki sposób możemy wspomóc zespół.