KP Kaskada Kamionka - LKS Głowaczowa

Aktualności

Dobry Start i koniec

• autor: admin, 2012-08-27 08:01

W wczorajszym spotkaniu nasi piłkarze pewnie pokonali zespół Startu Wola Mielecka 5:1. Strzelcem dwóch bramek był M. Borek.

Już w 7 minucie spotkania prowadzimy 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wrzuconą piłkę w pole karne do bramki kieruje "Bryku". Po tym gra przeważnie toczyła się w środku boiska. Przeciwnik starał się stworzyć zagrożenie po kontrach, natomiast nasz zespół największe zagrożenie tworzył po stałych fragmentach gry.

W 40 minucie zdobywamy drugą bramkę. Tym razem strzelcem jest K. Rogowski, który wykorzystał zbyt bliskie wybicie piłki bramakarza po wrzucie z prawej strony boiska.
Druga odsłona również zaczyna się od strzelonej przez nasz zespół bramki. W polu karnym faulowany jest jeden z zawodników Kamionki i sędzia wskazuje na rzut karny. Na bramke zamienia go D. Ochab. Po tym wyraźnie w szeregi zawodników Kaskady wkradło się rozluznienie, czego efektem była stracona bramka w 72 minucie. Również w kilku przypdakach można było pokusić się o zdobycz bramkową. Kropkę nad "i" zawdonicy Kamionki stawiają w ostatnim kwadransie. W 78 minucie strzałem pod poprzeczkę  drugą bramkę w tym meczu zdobywa M. Borek. Dwie minuty później Ł. Michalski konczy szybką kontrę wykorzystując sytuacje "sam na sam" z bramkarzem gości.

Po tym spotkaniu i zaksięgowaniu kolejnych trzech punktów jesteśmy liderami ligi okręgowej. Na pewno jest to zaskoczenie dla wszystkich. Dla kibiców Kaskady Kamionka jest to bardzo miłe zaskoczenie, gdzie za nami w tabeli są takie drużyny jak Igloopol Debica, Wisłoka Dębica, Błękitni Ropczyce, Lechia Sędziszów. Pewne jest że na tym miejscu będziemy conajmniej do soboty, gdzie zmierzymy z jednym z faworytów do awansu - Igloopolem Dębica. Spotkanie odbędzie się 1 września na stadionie przeciwnika.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś, K. Rogowski. K. Hamala, W. Borek (65 Ł. Michalski), D. Ochab (82 R. Pieja), M. Borek, R. Zagórski, P. Chełpa, K. Wrona, M. Górak (81 M. Gniewek), B. Bielański (84 J. Piwowar).