Przekaż 1% podatku

Aktualności

Nerwowa wygrana

• autor: manunited123, 2012-05-06 16:04

Na "ciężkim" boisku w Borku Wielkim zawodnicy KP Kaskady pokonują zespół gospodarzy 3:1.

Pierwsza połowa to ciągły atak naszej drużyny, jednak nie było efektów. Kilkakrotnie ostemplowana została poprzeczka bramki, lub też przed utratą bramki ratował zespół z Borku Wielkiego bramkarz. Zespół gospodarzy skoncentrował się jedynie na wybijaniu piłki, oraz próbach przeprowadzania kontr. Jednak w tej połowie nie zagroziili naszej bramce.
Druga połowa wygladała podobnie. Dopiero w 70 minucie spotkania pierwszą bramkę dla naszego zespołu z ostrego kąta zdobywa P. Chełpa, który wykorzystuje szybkie rozegranie po wyrzucie z autu. Po tym nadal przeważał nasz zespół. Było coraz wiecej ostrych starć do czego swym słabym sędziowaniem przyczyniał się główny arbiter. W 84 minucie zespół gospodarzy przeprowadza jedyną składną akcje w tym spotkaniu i zdobywa bramkę. Jednak kibice z Borku cieszyli się z niej tylko minutę, gdyż po rozegraniu piłki z środka boiska indywidualną akcję przeprowadza D. Ochab i strzałem z 16 metrów wyprowadza nas ponownie na prowadzenie. W końcówce spotkanie piłkarz Borku zatrzymuje piłkę ręką, która zmierzała do bramki za co otrzymał czerwony kartonik, a nasz zespół rzut karny. Na bramkę zaminia go D. Ochab.

KP Kaskada wystąpiła w następujacym składzie: W. Banaś, K. Rogowski. K. Hamala, W. Borek, D. Ochab, M. Borek, R. Zagórski, A. Ochab, P. Chełpa (90 Ł. Chmura), M. Górak (80 R. Pieja), B. Bielański (50 Ł. Michalski).