Strzelec Frysztak - KP Kaskada Kamionka (13.04.2014r.)

Aktualności

Wygrana w derbach

• autor: admin, 2012-04-22 22:38

Przy licznie zgromadzonej publiczności na stadionie w Kamionce zawodnicy KP Kaskady w derbach wygrywają z zespołem Victori Ocieka 3:0.

Przez całe spotkanie przeważał nasz zespół, jednak dopiero pierwsza bramka padła w 66 minucie spotkania. Pierwsza połowa to ataki naszych piłkarzy z czego powinny paść bramki. Między innymi dwie doskonałe sytuacje podbramkowe miał "Bryku", jednak był nieskuteczny. Goście próbowali zagrozić naszej bramce, ale już tak klarownych sytuacji nie mieli.

Początek drugiej połowy to nasze nerwowe ataki. Przełomem była 66 minuta spotkania. Po wyćwiczonym rozegraniu rzutu rożnego bramkę głową zdobywa K. Rogowski. Po tym nadal przeważał nasz zespół. 10 minut później po stracie piłki przez gości akcję wykańcza "Święty" który posyła piłkę do bramki pomimo interwencji bramkarza. Trzy minuty później po dokładnym przerzucie piłki z prawej strony boiska "sam na sam" wychodzi A. Ochab i "sprytnym" strzałem lobuje bramkarza gości.

Więcej bramek już nie padło i mogliśmy się cieszyć się na środku boiska z odniesionego zwycięstwa. Należy tylko mieć nadzieję, że frekwencja na trybunach w kolejnych spotkaniach będzie zbliżona do dzisiejszej. Gra jest miła dla oka i jest też skurteczna. Walka o pierwsze premiowane miejsce nadal trwa.

KP Kaskada wystąpiła w następujacycm składzie: W. Banaś, K. Rogowski, K. Hamala, D. Ochab (85 D. Majka), W. Borek (87 Ł. Michalski), M. Borek, R. Zagórski, Ł. Chmura (45 R. Pieja), A. Ochab, M. Górak (85M. Gniewek), M. Świątek (80 A. Szalwa).