Zryw Dzikowiec - KP Kaskada Kamionka

Aktualności

Remis jak porażka

• autor: manunited123, 2012-03-25 20:34

Przed meczem z Progresem wiadome było że o punkty będzie bardzo ciężko. Jednak zdobyty jeden punkt można uzać za naszą porażkę.

Początek spotkania to walka w środkowej części boiska. Należy tytaj wspomnieć, że w grze dość skutecznie obu drużynom przeszkadzał wiejący wiatr. Nasze próby ataków rozbijały sie o obronę gości. Najwieksze zagrożenie pod bramką rywali stwarzaliśmy z stałych fragmentów gry. Przeciwinik też stworzył kilka ciekawych akcji podbramkowych. Pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i powstałym zamieszaniu w polu karnym goście zdobywają bramkę.
Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu, jednak niewiele z tego wynikało. Dopiero w 62 minucie spotkania po składnej akcji z lewej strony boiska wyrównujacą bramkę strzela M. Borek. Po tym wydawało się, że padną kolejne bramki dla naszego zespołu. Goście kilkakrotnie groźnie skontrowali, jednak brakowało im wykończenia akcji. W samej koncówce spotkania zespół Progresu skoncetrował się na obronie wyniku. Były szanse z naszej strony, jednak taki wynik utrzymał się już do końca meczu. .... Choć sędzia w ostatniej minucie spotkania mógł wskazać na rzut karny za zatrzymanie piłki ręką w polu karnym gości.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś, K. Rogowski, K. Hamala, D. Ochab, W. Borek, R. Zagórski (35 Ł. Chmura), M. Borek, A. Ochab, R. Pieja (88 D. Majka), B. Bielański, M. Górak (45 Ł. Michalski).

• Komentarzy [25]
  • czytano: [1357]

autor: ~zawodnik 2012-03-25 22:33:47

avatar jak by była ręka to by wskazał bo po pierwsze dłoń zbajdowała się obok piłki a po drugie ( tak jak powiedział sędzia ) jesli nawet było by dotknięcię ręką piłki nie było by mowy o karnym gdyż wślizg został wykonany prawidło a zawodnik podparł sie ręka o ziemie i nie było by to celowe i zamierzone zagranie w kierunku piłki. ale jak tam wolicie. pyskujecie na maxa i nie wiem po co.... i tak wejdziecie,tylko troche pokory dla klubów...bez budżetów

autor: ~anonim 2012-03-25 22:43:05

avatar reki wogole nie bylo i o karnym nie ma mowy.dobrze kolega napisal bo jak widac nawet SZMATY potrafia grac w pilke. Awans pwenie macie ale ludzie kurwa zachowanie nie ktorych zawodnimkow np 10 to taki ktos nie powinien grac w pilke. powodzenia

autor: ~anonim 2012-03-25 22:44:11

avatar tak to czasami bywa, prawda taka że mecz remisowy, wynik sprawiedliw - nie ma co szukać karnych których nie było .... Bez względu na dzisiejszy wynik i tak awansujemy !! Przewiduje, że za tydzień brzostowiance łatwo na kawęczynie nie będzie. generalnie jest to ciężka druzyna ... potrafi wygrać z każdym ... mój typ 2;1 dla progresu.

autor: ~anonim 2012-03-25 22:57:40

avatar problem jest taki że kaskada pogra oczywiście ale nie długo daje wam dwa max trzy lata ale puki co powodzenia:)

autor: ~anonim 2012-03-25 23:11:27

avatar u Was w Progresie tez ten gówniarz w obronie powinien wyleciec za brak szacunku do starszych zawodnikow Kaskady...

autor: ~anonim 2012-03-25 23:17:42

avatar na boisku ogolnie powinien panowac szacunek a nie tylko do starszych zawodnikow... ze graja dluzej to nie oznacza ze powinno traktowac sie ich inaczej. Rywalizacja to rywalizacja.

autor: ~anonim 2012-03-25 23:22:15

avatar szcunek he ? wiesz co to znaczy daliscie przyklad nazywajac szmatami , pozniej zachowanie 10 uderzenie w twarz i gadka jedziemy z tymi ku ... i szmatami? i wy mowicie o szacunku . Mecz mogl sie podobac i brawo dla progresu . i to wasz koles zaczal ten cyrk. (SZmata) !!!!

autor: ~anonim 2012-03-25 23:44:31

avatar dobra nie wsadzajcie wszystkich do jednego worka w Kaskadzie 1 zawodnik moze sie zle zachował a u Was tak nie było?

autor: ~zawodnik 2012-03-25 23:47:37

avatar do spania :) bo z wrażenia nie uśniecie, remis to remis, nowy tydzien,nowa kolejka,nowy mecz. zacząłem komentarze a wiec i je kończe :) Dobranoc

autor: ~fan 2012-03-25 23:48:39

avatar który ten niby gówniarz z obrony progresu numer 4 czy 9 powinien wyleciec bo gdyby nie oni to o 1 punkcie moglibyście pomarzyć :)

autor: ~xxx 2012-03-26 16:18:59

avatar Gowniarze graja w kaskadzie i w kaweczynie,ktorzy nie umia grac w pilke.

autor: ~anonim 2012-03-26 20:52:17

avatar ale trener z progresu to dopiero cham jak wyzywał piłkarzy z kamionki dziadek ma tyle lat i zachowuje się gorzej jak gówniarz

autor: ~stc 2012-03-26 21:22:03

avatar trener progresu to jedyny trener w tej lidze ktory stosuje niewybredne komentarze na temat piłkarzy przeciwnych, jak sie okazuje regularnie...

autor: ~matfeusz 2012-03-26 23:53:17

avatar galeria.gminaostrow.eu/index.php?/catego ry/kaskada-kamionka-progres-kaweczyn

autor: ~anonim 2012-03-27 08:02:48

avatar Strażak was rozklepie

autor: ~admin 2012-03-28 07:20:06

avatar jak będą nadal tak durne komentarze a w szczególności wzajemnie się wyzywające i obrażajace drużyny jak i zawodników zablokuję możliwość dodawania komentarzy.

autor: ~kamionka ole!! 2012-03-30 15:04:32

avatar strazak nie bedzie w tym meczu dysponowal podobno 4 chlopakami z lini pomocy i ataku wrona i fryz nie zagraja napewno za kartki i slyszalem jeszcze o 2 ale nie pamietam kto

autor: ~fan 2012-03-30 15:21:14

avatar pisac kązdy tak może żźeby w przyciwnika sie skradło lozluźnienie .

a gdyby 8 zawodników nie mogło by zagrać to by meczu nie było bo napewno byście coś wymyslili w stylu choroba itp:)

autor: ~kamionka ole!! 2012-03-30 15:55:04

avatar nie mowa tu o 8 zawodnikach tylko o czterech :) powinnismy ich lekko walnąc typuje 1-5 dla nas !

autor: ~anonim 2012-03-30 16:04:08

avatar walnąć to se można setke na dobry humor. A w meczu należy wywalczyć trzy punkty, które na pewno same nie przyjdą tylko trzeba sporo zdrowia zostawić na boisku

autor: ~kamionka ole!! 2012-03-30 16:58:18

avatar z taka lubziną 3pkt jak w banku nie pierdzielcie ...

autor: ~KSW 2012-03-30 17:23:30

avatar no 10 z ich podstawowego ma nie grac sam bramkarz bedzie;) mecz meczowi nie rowny w tej lidze kazdy z kazdym moze wygrac wiec poczekajmy do niedzieli zeby sie nie zdziwic;)

autor: ~fan 2012-03-30 18:40:38

avatar to samo miało być w niedziele z progresem łatwe 3 pkt a tu nic pozytywnego w waszej grze nie było widać oprócz kilku minut w 2 połowie

autor: ~anonim 2012-03-31 21:09:52

avatar ale was boli ta Kamionka zajmijcie się swoimi drużynami i swoją grą.

autor: ~anonim 2012-04-01 13:28:50

avatar lubzina-kamionka 0:2

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.