KP Kaskada Kamionka - Chemik Pustków

Aktualności

Mecz jednego aktora

• autor: admin, 2011-11-13 18:58

W spotkaniu kończącym rundę jesienną KP Kaskada na swoim stadionie pokonała zespół z Łęk Gornych 4:0. Bohaterem spotkania został A. Ochab - zdobywca wszystkich bramek.

Spotkanie to oglądała garstka kibiców zgromadzonych na trybunach. Od poczatku spotkania nasz zespół przystąpił do ataków, stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. W 13 minucie po dalekim wyrzucie z autu piłkę glową do bramki "pakuje" A. Ochab. Później gra odbywała się głównie w środku pola. W 30 minucie niepotrzebnie dał się sprowokować P. Chełpa, który za faul na przeciwniku otrzymał czerwony kartonik. Utrata zawodnika nie spowodowała jednak tego, że cofneliśmy się do obrony. Przed przerwą drugiego gola z rzutu wolnego strzela ponownie A. Ochab.
Druga częśc spotkania to spokojna gra w obronie i błyskawicznie wyprowadzane kontry. Z stworzonych okazji bramkowych dwie z nich wykorzystuje zawodnik meczu. Była ona pod dyktando naszego zespołu pomimo gry w "10".

Wygrana ta umocniła nas na pozycji wicelidera. Do lidera z Brzostka tracimy 2 punty z którym na rozpoczecie rundy wiosennej rozgrywamy mecz na ich stadionie.

Po tej rundzie należy powiedzieć, że .... ale to już w innym terminie - jak również pojawiły się pewne inicjatywy o których również poinformujemy później, co do których zobaczymy jakie bedzie zainteresowanie. Ale na to mamy teraz czas do marca następnego roku.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś ( 82 J. Piwowar), W. Borek, K. Hamala, R. Zagórski, D. Ochab, M. Borek, P. Świder (75 R. Dłużeń), P. Chełpa, A. Ochab, M. Górak (80 Ł. Michalski), M. Świątek (80 R. Pieja),