Brzostowianka Brzostek - KP Kaskada Kamionka

Aktualności

Koniec pucharowej przygody

• autor: admin, 2011-10-13 12:02

W wczorajszym spotkaniu KP Kaskada w meczu pucharowym uległa trzecioligowej Stali Mielec 0:2. Przy "odrobinie" szczęścia wynik mógłby być nieco inny.

Stal Mielec przyjechała do Kamionki tylko po formalność. Od początku spotkania to zespół gości był przy piłce i konstruował akcje. Kilka znakomitych sytuacji stworzyli lecz byli nieskuteczni. Nasz zespół również miał kilka szybkich kontrataków i tylko refleks bramkarza uratował Stal przed utratą bramki. Pierwsza bramka padła w 40 minucie gdzie po wrzucie piłki z "wolnego" w pole karne piłkę głową uderzył zawodnik gości.
W drugiej połowie również to goście częściej utrzymywali się przy piłce. Nasz zespół był nastawiony typowo defensywne. Było w niej kilka stałych fragmentów gry w okolicy pola karnego, jednak nie zostały przez nas wykorzystane. W odpowiedzi 10 minut przed końcem goście strzelili drugą bramkę, również po strzale głową. Później już spokojnie wynik dowieźli do końca spotkania.
Podczas gry nie było aż tak widać, że są to zespoły które dzieli kilka klas rozgrywkowych.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś, K. Rogowski, P. Świder, W. Borek, D. Ochab, R. Pieja (45 K. Hamala), G. Laska, M. Borek, P. Chełpa, M. Górak (75 Ł. Chmura), Ł. Michalski