KP Kaskada Kamionka - LKS Głowaczowa

Aktualności

Kolejna wygrana

• autor: admin, 2011-10-09 17:59

KP Kaskada Kamionka pokonała zespół Borkovi Borek Wielki 6:1. Jest to kolejne wysokie zwycięstwo.

Tak wysoka wygrana nie zapowiadała się po pierwszej połowie, bowiem zakończyła się bezbramkowym remisem. Nasi zawodnicy po prostu ją "przespali". Wynik spotkania w drugiej  połowie otworzył "Święty", zdobywając pierwszą bramkę w zamieszaniu podbramkowym w  50 minucie. Później szybko goście odpowiedzieli bramką. Jednak po tej straconej bramce nasi wzięli się do "roboty". Efektem było strzelenie kolejnych  5 bramek dla naszego zespołu. Jeszcze dwie "dołożył" strzelił "Święty" oraz A. Ochab,  oraz jedną na zakończeniu spotkania K. Hamala.

KP Kaskada wystąpiła w składzie: W. Banaś, K. Hamala, K. Rogowski, R. Zagórski (65 P. Świder), W. Borek, D. Ochab (65 G. Świder), G. Laska (76 Ł. Michalski), M. Borek, M. Górak (50 A. Ochab), P. Chełpa (80 R. Pieja), M. Świątek.

autor: ~xx 2011-10-12 09:43:09

avatar a choc by bylo to wkoncu graja z trzecioligowcem.

autor: ~aklasowiec 2011-10-12 17:09:32

avatar jak to jest mozliwe ze na takim meczu jest tylko garstka kibicow?? wynik oczywisty stal gra dalej... ale jak slysze pier..ie działaczy KP ze z pełnym składem mógłby byc remis to mi sie smiac chce...

autor: ~anonim 2011-10-12 17:57:07

avatar ile bylo?

autor: ~do aklasowiec 2011-10-12 18:23:12

avatar kolego wiadomo ze Stal lepsza, ale w końcu to 3 Ligi roznicy, w Kaskadzie nie grało dzisiaj 3 zawodników z 1 składu Rysiek Zagórski, Adam Ochab i Święty!, ktory strzela 2/3 wszystkich bramek Kaskady, biorąc pod uwagę do że 2 bramkę Kaskada straciła w ostatnich minutach, a wczesniej miała kilka sytuacji, tylko nie miał kto strzelic to nie dziw sie działaczom, ze wspominają o remisie.

autor: ~anonim 2011-10-12 22:27:11

avatar po pierwsze to w kaskadzie nie ma czegos takiego jak działacze, jest działacz/prezes to raz. Poza tym wynik mógł być lepszy o wygranej nie ma mowy ale gra na pewno może cieszyć :)

autor: ~Aklasowiec 2011-10-12 22:41:03

avatar Jaka gra? Stal owszem grala fajnie, ale tez tylko w 1 polowie... Kaskada grala na udo... Albo sie udo ta pilke wypieprzyc do przodu albo nie... Walki im nie odmawiam no ale nie grali z borkovia przeciez...

autor: ~anonim 2011-10-12 22:53:28

avatar kibicow na meczu wielu nie było, wiec jak masz jaja to podpisz swoj nick :)rna jesli nie masz to zostaw swoje wywody dla siebie.

autor: ~Aklasowiec 2011-10-13 00:14:37

avatar Sam jestes chyba anonim kaskaderze?

autor: ~do aklasowiec 2011-10-13 09:12:54

avatar Kolego a Ty w której grasz drużynie z A klasy? bo nie sądze że z Brzostka jechałeś do Kamionki na mecz :D Kaskady w przyszłym roku już nie będzie w tej lidze bo prezentują 2 poziomy wyżej od reszty, a Twoja druzyna dalej będzie się kopać po czole tutaj :D

autor: ~anonim 2011-10-13 11:02:09

avatar tak, masz rację, kaskady w przyszłym roku tu nie będzie, ale za 2 lata znów ponownie zawitacie wśród 'kopaczy po czole', bo na prawdę nie gracie cudów, tylko wykorzystujecie co się da. rnŁopuchowa i Brzostek grają 100x ładniejszą piłkę od was i jeśli poprawią skuteczność to dostaniecie na wiosnę od nich baty ;d

autor: ~aklasowiec 2011-10-13 16:14:40

avatar z ta lopuchowa to przesada... i kaskada i lopuchy sa po jednych piniondzach... madrzy ja wygrywaja i wogole ąę, gorzej jak sie wam ktos postawi to wtedy wychodzi chamstwo... jak dla mnie awans dla brzostka, baraz straszecin... a wy kopcie sie dalej w czolo pa

autor: ~xx 2011-10-14 15:08:57

avatar jezeli ta lopuchowa gra sto razy lepiej od kaskady to powinna przynajmniej grac w ekstraklasie a tak nie jest.

autor: ~anonim 2011-10-14 19:00:04

avatar żal dupe ściska :P przecież wiadome ze kaskada wejdzie do okręgówki:)

autor: ~kopacz po czole 2011-10-15 15:19:16

avatar mam nadzieję że kaskada awansuje od razu do 3 ligi (przecież prawie wygrała z mielcem) wtedy będziemy się mogli spokojnie kopać po czołach przez co najmniej trzy lata.

autor: ~anonim 2011-10-15 18:01:23

avatar a moze wejdzie:Prn

autor: ~Masakra 2011-10-16 12:24:56

avatar Myślę że wszystkie wasze wypowiedzi prowadzą do jednego i nie mają wiele wspólnego z piłką każdy każdego gnoi jak się da byle by być na wierzchu panowie co z waszych docinek jak wynik się liczy piłka jest jedna bramki dwie wygra lepszy albo kto będzie miał więcej szczęścia a ja ze swoje strony proponuje dobry trunek w ciekawym miejscu pozdrawiam .

autor: ~anonim 2011-10-16 13:44:59